KOMUNIKAT

Poniżej publikujemy listę uczniów zakwalifikowanych do II etapu V Lubuskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach.


L.p.

Nazwisko

Imię

Szkoła

1

Bałuciak

Klaudia

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Stefana Starżyńskiego, ul. 30 Stycznia 29, 66-400 Gorzów Wielkopolski

2

Borkowski

Piotr

Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie, ul. Komisji Edukacji Narodowej 2, 66-470 Kostrzyn nad Odrą

3

Chrostek

Natalia

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Stefana Starżyńskiego, ul. 30 Stycznia 29, 66-400 Gorzów Wielkopolski

4

Ćwiek

Patrycja

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysława Broniewskiego, ul. Szkolna 1, 66-600 Krosno Odrzańskie

5

Dąbrowski

Filip

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Stefana Starżyńskiego, ul. 30 Stycznia 29, 66-400 Gorzów Wielkopolski

6

Dec

Karolina

Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie, ul. Komisji Edukacji Narodowej 2, 66-470 Kostrzyn nad Odrą

7

Dłubak

Katarzyna

I Zespół Szkół im. Stanisława Staszica, ul. T.Kościuszki 11, 67-400 Wschowa

8

Ibrahimović

Salko

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego "ELEKTRYK", ul. Wincentego Witosa 25, 67-100 Nowa Sól

9

Jabłoński

Tymoteusz

Zespół Szkół Ekonomicznych, ul. Długosza 23, 68-200 Żary

10

Kilian

Karolina

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysława Broniewskiego, ul. Szkolna 1, 66-600 Krosno Odrzańskie

11

Kowalski

Zachariasz

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych, ul. Chopina 10, 68-300 Lubsko

12

Lubowiecka

Laura

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych, ul. Chopina 10, 68-300 Lubsko

13

Marczuk

Roksana

Zespół Szkół Ekonomicznych, ul. Długosza 23, 68-200 Żary

14

Michalska

Marlena

I Zespół Szkół im. Stanisława Staszica, ul. T.Kościuszki 11, 67-400 Wschowa

15

Osuch

Lucyna

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Stefana Starżyńskiego, ul. 30 Stycznia 29, 66-400 Gorzów Wielkopolski

16

Paluch

Klaudia

I Zespół Szkół im. Stanisława Staszica, ul. T.Kościuszki 11, 67-400 Wschowa

17

Pardyka

Dawid

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Stefana Starżyńskiego, ul. 30 Stycznia 29, 66-400 Gorzów Wielkopolski

18

Pietrzak

Wiktoria

Zespół Szkół Ekonomicznych, ul. Długosza 23, 68-200 Żary

19

Potaniec

Justyna

Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie, ul. Komisji Edukacji Narodowej 2, 66-470 Kostrzyn nad Odrą

20

Prymakowska

Paulina

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego "ELEKTRYK", ul. Wincentego Witosa 25, 67-100 Nowa Sól

21

Ratajczak

Mateusz

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Stefana Starżyńskiego, ul. 30 Stycznia 29, 66-400 Gorzów Wielkopolski

22

Reich

Daria

I Zespół Szkół im. Stanisława Staszica, ul. T.Kościuszki 11, 67-400 Wschowa

23

Sinkiewicz

Aleksandra

Zespół Szkół Ekonomicznych, ul. Długosza 23, 68-200 Żary

24

Skrobacz

Anita

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego "ELEKTRYK", ul. Wincentego Witosa 25, 67-100 Nowa Sól

25

Walachowska

Agnieszka

I Zespół Szkół im. Stanisława Staszica, ul. T.Kościuszki 11, 67-400 Wschowa

26

Wegienek

Paulina

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Stefana Starżyńskiego, ul. 30 Stycznia 29, 66-400 Gorzów Wielkopolski

27

Węglewska

Joanna

Zespół Szkół Ekonomicznych, ul. Długosza 23, 68-200 Żary

28

Wijata

Jacek

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Stefana Starżyńskiego, ul. 30 Stycznia 29, 66-400 Gorzów Wielkopolski

29

Wilk

Antoni

Zespół Szkół Ekonomicznych, ul. Długosza 23, 68-200 Żary

30

Zakrzewska

Zofia

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego "ELEKTRYK", ul. Wincentego Witosa 25, 67-100 Nowa Sól

 








DATA PUBLIKACJI: 2020-02-14 + pozostałe aktualności